XXV. Jubileumi (kicsit más) Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2020.06.13.

33 1/3m női hátúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Deákné Erdei Lívia1992Berettyó Cápák SE25.01
2.Novák Krisztina1993Suncity Triathlon Team25.64

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bakony-Sallai Ágnes1989- Nem vagyok egyesületnek tagja -23.13
2.Musatics Lili1988- Nem vagyok egyesületnek tagja -31.70

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Wéber Vanda1981HÓD-Triatlon és Öttusa SE28.22
2.Tímár Krisztina1981Berettyó Cápák SE32.49
3.Kalotai Zsuzsanna1982Kiskun VSSE34.73

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Balogh Anna1979Újpesti Torna Egylet25.42
2.Asztalosné Gazsy Veronika1978Békéscsabai Senior29.72
3.Bálega Szilvia1980Szentesi Delfin ESC32.71
4.Seres Szilvia1977HÓD-Triatlon és Öttusa SE39.03
5.Bányai Tímea1976Berettyó Cápák SE40.62

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gergelyfi Marietta1975Budapesti Delfinek Szenior Úszó Egyesület Budapest25.05
2.Rajki Józsefné1975Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület37.22

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csikány Csilla1968Törökbálint23.31
2.Pászti Edit1966Szentesi Delfin ESC25.27
3.Fehér Edit1968Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula28.96
4.Bólyai Hajnal1970TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület29.85
5.Veres Gyöngyi1966Berettyó Cápák SE40.98

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gazda Zsuzsa1964Debreceni Szenior Úszó Klub49.35

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Virágos Éva1957Szentesi Delfin ESC30.18
2.Axt Éva1956Pécsi Vörös Meteor Sportkör40.02
3.Palásti Anna1960Csongrádi Senior Úszó és SZSE51.76

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Demeterné Zsuzsa1952Szentesi Delfin ESC33.17
2.Palásti Katalin1952Szentesi Delfin ESC33.34
3.Juhász Ágnes1951TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület1:02.34

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Szerdahelyi Mária1950Törökbálint33.91
2.Miklós Éva1946Békéscsabai Senior43.75
3.Tóthné Katalin1950Szentesi Delfin ESC1:03.47

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Répási Ildikó1944Törökbálint48.37
2.Liptai Józsefné1942Budapest Honvéd SE50.78
3.Csepeli Pálma1944Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula53.46

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Lukácsy Katalin1940Szentesi Delfin ESC59.33

0. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kondorosi Gréta1999Szentesi Delfin ESC23.62

Vissza